Rowerowy Szlak Doliny Karpia 2018

Rowerowy szlak doliny karpia - okolice Zatoru

W gronie cyklistów z Przeciszowa, Zatora czyli Towarzystwo Turystyki Rowerowej "CYKLISTA", Czechowic Dziedzic , Mikołowa , Żywca i Bielska Białej BTC. Ze świeżo wędzonym karpiem dla każdego uczestnika palce lizać

Było bardzo fajnie. Dziękujemy. 


„Rowerowy Szlak Doliny Karpia” - okolice Zatoru woj. Małopolskie.
Trasa rowerowa dla rodzin z dziećmi oraz szukających zróżnicowanego terenu bogatego w podjazdy.
Dla rodzin z dziećmi polecam część wzdłuż Wisły i jej starorzeczy na trasie Brzeźnica-Przeciszów przez obszary Natura 2000

Dla szukających pofalowanego terenu zachęcam do zmierzenia się z odcinkiem od Polanki Wielkiej do Brzeźnicy.
„Rowerowy Szlak Doliny Karpia” to 86 kilometrów trasy rowerowej z atrakcjami obszarów Natura 2000, starorzeczy Wisły, starych kościółków, malowniczych pejzaży, czasem ostrych podjazdów.
Trasa : Osiek, Polanka, Przeciszów, Zator, Spytkowice,Brzeźnica, Graboszyce, Piotrowice.

lINK DO TRASY
 Samochody można zostawić: na małym parkingu przy drodze krajowej Oświęcim-Kraków w miejscowości Przeciszów oraz Brzeźnica i wybrać wariant w kierunku Wisły i jej starorzeczy lub trasę z przewyższeniami - kierunek Polanka Wielka, Brzeźnica.
 
Parking znajdziecie także przy Urzędach Gmin w Polance Wielkiej ul. Długa, Piotrowice ul. Andrychowska ( przy cmentarzu), Osiek przy kościele tam także jest wiata odpoczynkowa, w Grodzisku tuż przy zaporze na Skawie - dobre miejsce na odpoczynek w Spytkowicach ul. Zamkowa.

 

powrót